Aby nie bolało…

  • 0

Aby nie bolało…

W czwartek 14 maja mieliśmy  honor gościć w ramach dodatkowych zajęć z języka polskiego Pana doktora Marcina Rawicza – jednego z najbardziej doświadczonych polskich anestezjologów dziecięcych, członka Rady Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci – dobrego, mądrego, wrażliwego człowieka.
Spotkanie było dla nas niezwykłą okazją, by w kontekście ostatnich trudnych lektur („Oskar i pani Róża”, „Treny”) porozmawiać z lekarzem, które całe swoje życie poświęcił temu, aby dzieci nie cierpiały, by je nie bolało. W lekcji wzięli udział uczniowie klas siódmych.
Po spotkaniu Pan doktor pogratulował nam mądrych uczniów. Jesteśmy z nich naprawdę dumni, bowiem pytania, które zadawali, dowodziły ich dojrzałości, wrażliwości i empatii. Brawo!


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn