Akcja Paczka 2018

  • 0

Akcja Paczka 2018

W tym roku, podobnie jak w zeszłym, klasa 3 b i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej zorganizowali zbiórkę darów dla Polaków mieszkających na Ukrainie.

Akcja jest w toku – harcerki i harcerze z ZHR odwiedzają Polską szkołę, Dom Dziecka i mieszkańców Szepietowki. Wspólnie śpiewają kolędy, bawią się z dziećmi, rozmawiają i zostawiają paczki świąteczne. Relacja fotograficzna pojawi się wkrótce, a już teraz przesyłamy kilka zdjęć z ostatniego dnia zbiórki darów w szkole na Paryskiej i pakowania paczek. Gdyby nie Rodzice i Uczniowie tej szkoły nie mielibyśmy z czym jechać!

Dziękujemy za zaangażowanie i liczny odzew!

Z harcerskim pozdrowieniem, Czuwaj!
klasa 3 b
harcerki i harcerze z ZHR


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn