Aktualności Szkolne

Rekrutacja 2020/2021

Mamy jeszcze wolne miejsca! W klasach:   3a- 4 miejsca 4a – 1 miejsce 6a – 1 miejsce 6b – 2 miejsca 7a – 1 miejsce 8a – 1 miejsce   Serdecznie Zapraszamy!

Czytaj więcej

Poezja z wycinków tekstu

Napisać wiersz… Klasa siódma udowadnia, że można sobie z tym poradzić bez większych problemów. Szczypta talentu, dobry pomysł, wybranie odpowiednich fraz, ilustracja i mamy poezję.  

Czytaj więcej

Wakacyjny Rap! :)

Wakacje! Nareszcie nadeszły. Czekaliśmy na nie dziesięć długich miesięcy. Teraz czas na zasłużony wypoczynek. Mamy dla Was piosenkę o bezpieczeństwie napisaną przez ucznia klasy 2 Macieja Brochockiego, którą nasz zdolny raper stworzył na potrzeby klasowego projektu edukacyjnego.

Czytaj więcej

DIY, „Korona Ci z głowy nie spadnie”

Przyjaciel na wakacje, to ostatnie zadanie DIY.  To maskotka wykonana własnoręcznie z samotnej skarpetki.  Myślę, że przyjemniej będzie podróżować podczas wakacji mając przy swym boku miłą, zabawną postać. którą można ze sobą zabrać. Zmieści się do plecaka i usiądzie przy nas w samochodzie.   A więc radosnych wakacji!!!  

Czytaj więcej

Lekcje Science

Martyna z klasy Czwartej ucząc się o trzęsieniach ziemi pod oceanem naszykowała plakat o Tsunami.  Z Faktu, że jesteśmy zamknięci i nie możemy nigdzie wychodzić odbyliśmy, wirtualne wycieczki podczas lekcji science w klasie czwartej. Poznaliśmy kulturę i zwyczaje innych krajów. Inspirowało to niektórych uczniów. Ewa z klasy czwartej naszykowała bardzo dużo informacji na temat St

Czytaj więcej

Podręczniki Szkolne

Szanowni Państwo, Informuję, że jest możliwość zakupienia przez Szkołę podręczników dla Państwa dzieci. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamawiania podręczników na stronie: www.podreczniki.zawisza.szkola.pl Podręczniki możecie Państwo zakupić we własnym zakresie lub zamówić w szkole. Zamówione podręczniki będą do odebrania we wrześniu. Określenie zestaw podręczników oznacza podręczniki do wszystkich realizowanych  w danej klasie przedmiotów łącznie

Czytaj więcej

DIY, czyli korona Ci z głowy nie spadnie

Wałek do ciasta służy, jak by się mogło wydawać, do produkcji słodkich wypieków… Tymczasem udało się nam wykorzystać go, by stworzyć małą drukarnię. Tak, drukarnię. Powstał piękny, autorski projekt papieru pakowego. Jednym słowem unikat, małe dzieło sztuki. 

Czytaj więcej

Egzamin Ósmoklasisty

Kochani Ósmoklasiści!   Nareszcie doczekaliście  się Waszego egzaminu.  Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że wszystkim  pójdzie celująco Tak wyjątkowy egzamin trafił się wyjątkowym ludziom. Powodzenia !!!

Czytaj więcej

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Drodzy Ósmoklasiści. Nadszedł czas, na który przygotowywaliście się przez ostatnie lata, a Was- Nauczyciele:  -EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.-  Życzymy Wam POWODZENIA!! Połamcie pióra i linijki 🙂 Jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki. Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Czytaj więcej

Career Day – Spotkanie z brytyjskim pilotem Karlem Trotterem

Klasy siódme wzięły udział w kolejnym cyklu projektu organizowanym przez Departament Dwujęzyczności – Career Day. Tym razem gościliśmy na naszym spotkaniu niezwykłą osobę- brytyjskiego pilota Karla Trottera. Karl opowiedział nam o pracy pilota, natrudniejszych i najciekawszych momentach w swoim zawodzie. Mieliśmy okazję obejrzeć filmy ze startu i lądowania oraz zdjęcia przepięknych widoków z pokładu samolotu.

Czytaj więcej