Biegi przez czasowniki w klasie 6a.

  • 0

Biegi przez czasowniki w klasie 6a.

Czy nauka czasowników nieregularnych musi być nudna? Odpowiedź brzmi nie ! Uczniowie klasy 6a podczas zajęć języka angielskiego powtarzali czasowniki nieregularne na boisku szkolnym. Po chwili przeznaczonej na ogólną powtórkę przyszedł czas na biegi przez płotki. Zamiast płotków uczniowie przeskakiwali jednak przez czasowniki, a przy każdym skoku głośno powtarzali odmianę. 
Znaleźliśmy też czas na chwilę relaksu przy „dobrej muzyce” – rapowanie czasowników nieregularnych sprawiło nam wiele przyjemności! Okazało się że w klasie mamy wielu utalentowanych artystów.

Nasze Newsy

Help Desk

Model Komórki

Listy do Seniorów

Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn