Career Day – Spotkanie z brytyjskim pilotem Karlem Trotterem

  • 0

Career Day – Spotkanie z brytyjskim pilotem Karlem Trotterem

Klasy siódme wzięły udział w kolejnym cyklu projektu organizowanym przez Departament Dwujęzyczności – Career Day. Tym razem gościliśmy na naszym spotkaniu niezwykłą osobę- brytyjskiego pilota Karla Trottera. Karl opowiedział nam o pracy pilota, natrudniejszych i najciekawszych momentach w swoim zawodzie. Mieliśmy okazję obejrzeć filmy ze startu i lądowania oraz zdjęcia przepięknych widoków z pokładu samolotu. Zobaczyliśmy jak piloci trenują w symulatorze lotów, by cały czas zachowywać wysoką formę. Spotkanie może być dla nas inspiracją do tego, że marzenia, nawet te wielkie, mogą się spełnić.

AP


Nasze Newsy

Rekrutacja 2020/2021

Poezja z wycinków tekstu

Wakacyjny Rap! :)

Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn