Sukcesy

  • 0

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym

Jest nam bardzo miło poinformować, iż uczeń klasy 5a Marcin Saja zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla Dzieci i Młodzieży im. Beli Bartoka. Sukces Marcina jest tym większy, że Marcin startował w kategorii do 13 lat.

Nagrania z występu Marcina w konkursie:

Serdecznie Gratulujemy!


  • 0

Ogłoszenie Wyników – Mam Talent!

Tydzień po konkursie „Mam Talent” w końcu poznaliśmy wyniki.
Apel otworzony został przez Przewodniczącą Samorządu szkolnego Maję Syropolską, która podziękowała wszystkim uczestnikom Finału konkursu, organizatorom i dyrekcji.

Następnie ogłoszono wyniki.

w kategorii Wokalnej:
VII miejsce – Wiktoria Kraszewska
VI- Maja Mentlewicz
V- Pola Naczas
IV- Ludka Brzezińska, Zosia Zakrzewska i Laura Radkiewicz
III- Alex Ovadenko
II- Basia Ławniczak

I miejsce – ADAM OVADENKO

w kategorii Rozmaitości:
VII miejsce- Martyna Zapęcka
VI- Pola i Helena Zglenicka
V- Tea Kużelewska
IV- Staś Szewczyk
III- Szymon Bruś
II- Hania Niewiadomska

I miejsce – KABARET NR 5: IGA ŚLIWSKA, ANIA KOBZDEJ, OLGA MICHALSKA I KOSTEK KUTERA

w kategorii Taneczno-Gimnastycznej:
X miejsce – Matylda Iwińska
IX- Wincent Kraszewski
VIII- Ela Janiszewska
VII- Pola Żukowska, Żaneta Zarzycka i Marianka Brzezińska
VI- Laura Schubbert, Asia Wilińska, Ola Majewska, Julia Piwowarska, Natalia Ruszecka
V- Bianka Rigamonti i Zuzia Łapkiewicz
IV- Hania Marzec
III- Basia Janiszewska
II- Lena Jaworksa

I miejsce – Alek Szymkowicz, Maciek Piasecki i Szymon Shubbert

Nagradzane były wszystkie miejsca medalowe, a uczestnicy, którzy zwyciężyli swoją kategorię otrzymali voucher do Hangaru 646.

Mamy nadzieję, że uczestnicy konkursu zasilą i wzbogacą nasze występy podczas Święta Saskiej Kępy 26.05.2018r. na które już dziś serdecznie Wszystkich Zapraszamy

Gratulujemy wszystkim finalistom.


  • 0

XXI Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”

Tags : 

Miło mi poinformować, że Matylda Lis, Martynka Czykwin oraz Tomek Zieniewski reprezentowali naszą szkołę podczas XXI Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”, który odbył się w sobotę, 10 marca w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 i Społecznego Gimnazjum nr 5.

Nasi reprezentanci wystąpili w kategorii „POEMS FOR CHILDREN” dla uczniów klas 3 i 4.

Wszyscy nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia specjalne, Martynka i Matylda wyróżnienia za język, Tomek odebrał wyróżnienie specjalne za odwagę i determinację.

Po zakończeniu recytacji uczestnicy, rodzice i nauczyciele mieli okazję obejrzeć humorystyczne przedstawienie w języku angielskim pt. „Three Little Wolves & the Big Bad Pig”.

Gratulujemy naszym uczniom odwagi, świetnego przygotowania i wyśmienitych prezentacji!!!


  • 0

Turniej Szachowy

Z dumą informujemy, ze w ubiegły weekend odbył się I Turniej Szachowy organizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO.

Naszą szkołę pod okiem trenerki szachowej Izabeli Śliwińskiej silnie reprezentowali:

Julian Chełstowski

Martyna Czykwin

Adam Ovadenko

Jerzy Parchimowicz

Kubą Parchimowicz

Joanna Wilińska

Marek Wellman

 

W sobotę i niedzielę w Turnieju o III i II kategorię szachową reprezentował nas Marek Wellman, który posiada już IV kategorię szachową.

W niedzielnym turnieju dzieci młodszych wystąpili nasi pozostali reprezentanci.

Swoje pierwsze kategorie zdobyło aż troje z nich! Martyna Czykwin uzyskała IV kobiecą kategorię szachową i ze swoim wspaniałym wynikiem zajęła I miejsce w klasyfikacji dziewcząt!

V kategorię szachową po zaciętej i pięknej grze wywalczyli również Julian Chełstowski i Adam Ovadenko.

Wszyscy nasi reprezentanci walcząc z ogromnym zaangażowaniem zdobyli wspaniałe i cenne doświadczenia, które niewątpliwie zaowocują w przyszłości. Serdecznie gratulujemy!

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i filmikiem z turnieju.

 


  • 0

EDI PINGWIN 2017

Jesteśmy po wręczeniu dyplomów laureatom tegorocznego konkursu z języka angielskiego EDI PINGWIN 2017. Tak przedstawia się lista nadrodzonych:

klasy 4:

  • Matylda Lis – Dyplom wyróżnienia
  • Alex Ovadenko – Dyplom wyróżnienia

Klasy 5:

  • Anna Kobzdej – Dyplom laureata
  • Gabriela Robińska – Dyplom laureata
  • Aleksander Klik – Dyplom laureata
  • Konstanty Kutera – Dyplom wyróżnienia

Klasa 6:

  • Zofia Zieniewska – Dyplom wyróżnienia
  • Antoni Robiński – Dyplom wyróżnienia
  • Zofia Miękus – Dyplom wyróżnienia
  • Jerzy Robiński – Dyplom wyróżnienia

Klasa 7:

  • Natalia Mokrzycka – Dyplom laureata
  • Maksymilian Tudek – Dyplom wyróżnienia
  • Aleksandra Zdanowicz – Dyplom wyróżnienia

Klasa 2 Gimnazjum:

  • Maja Lipiec – Grawerowany dyplom laureata!
  • Zofia Robińska – Dyplom laureata
  • Antonina Rzyska – Dyplom laureata

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


  • 0

Rozdanie Dyplomów – Alfik

Uczniowie z klasy 2 i 3, kolejny raz pokazali na co ich stać. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć w ogólnopolskim konkursie Alfik .Gratulujemy wszystkim laureatom i czekamy na kolejne sukcesy.


  • 0

Brawo! Sukces Adama!

Adam Dębski, uczeń klasy 2 gimnazjum przeszedł do kolejnego etapu w KURATORYJNYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM  Z PROGRAMOWANIA – LOGIA18!

Życzymy powodzenia Adamowi w drugim etapie i mocno trzymamy kciuki.

pozdrawiamy i czekamy na dalsze sukcesy 🙂

 


  • 0

  • 0

  • 0

Wręczenie dyplomów i gratulacje

Z wielką radością informujemy o wspaniałych wynikach osiągniętych przez naszych uczniów podczas sesji wiosennej konkursów Alfik Matematyczny, Alfik Humanistyczny, Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI Pingwin, Ogólnopolski Konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne….

Dyplomy te będą motywowały do dalszej pracy, ale tez pozwoliły poznać smak sukcesu.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich rodzicom.

Dyrekcja i nauczyciele.


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn