Czarnocin 2018 – Klasa 6b, dzień 5. Jutro wracamy!

  • 0

Czarnocin 2018 – Klasa 6b, dzień 5. Jutro wracamy!

Cały dzisiejszy dzień spędziliśmy w Świnoujściu. Mieliśmy okazję przepłynąć się promem, przejść się główną promenadą, zwiedzić port, a co najważniejsze poczuć nadmorski klimat wakacyjny. Czas umilała nam piękna pogoda i szum fal. Do ośrodka wróciliśmy na kolację. Po spakowaniu swoich bagaży, spotkaliśmy się na podsumowaniu wyjazdu. Mówiliśmy o tym czego nauczyliśmy się na wyjeździe i czego byśmy chcieli dla klasy po powrocie do rzeczywistości szkolnej. Kończąc spotkanie odbyliśmy wideo rozmowę z naszym wychowawcą Panią Moniką. Była to dla nas najlepsza niespodzianka dzisiejszego dnia.

Jutro czeka nas długa podróż dlatego mówimy dobranoc i do zobaczenia w poniedziałek w szkole 🙂

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn