„Człowiek z mocą“ w klasie 4b – Moc Kreatywności.

  • 0

„Człowiek z mocą“ w klasie 4b – Moc Kreatywności.

Spotkanie o kreatywności rozpoczęliśmy od fantastycznej prezentacji przygotowanej przez uczennicę. Stała się ona naszą inspiracją do poszukiwania przykładów kreatywnych rozwiązań z których korzystamy na co dzień.

Odkryliśmy po raz kolejny , że jesteśmy bardzo kreatywną klasą ! Nasze pierwsze zadanie polegało na dorysowaniu dowolnych elementów do podanego wzoru. Okazało się , że każdy ma na to inny pomysł.  Powstała wspaniał galeria , którą  z przyjemnością prezentujemy poniżej.

Kolejnym krokiem były zagadki detektywistyczne, których rozwiązanie wymagało kreatywnego i niekonwencjonalnego podejścia.

Dzwonek ogłosił ptrzerwę ale my nadal nie mieliśmy dość…


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn