Czorsztyn 2017 – dzień 7 – wracamy do Warszawy

Czorsztyn 2017 – dzień 7 – wracamy do Warszawy

Już przed śniadaniem wynieśliśmy bagaże do autokaru, żeby móc sprawdzić czego jeszcze zapomnieliśmy.. I było tego trochę. Rzeczy zostawione zostały zebrane i będą do odbioru w szkole od poniedziałku:)

Ruszyliśmy punkt 9:12. W drodze powrotnej mieliśmy 3 postoje, z czego na ostatnim dzieci zostały uszczęśliwione obiadem z Mc Donald’s. Choć największą radość sprawiły im maski z LEGO Bat-man.

Jeszcze zanim wysiedliśmy zostały ogłoszone wyniki najczystszego pokoju na obozie. Nagrody zostały rozdane już po dotarciu do celu.

Do Warszawy dotarliśmy o 17:00.

Wszyscy doczekali się zasłużonego odpoczynku…do poniedziałku:)

Konkurs rysunkowy pt.: “Obóz-Czorsztyn 2017” zostanie rozwiązany już w szkole. Obrazki zostaną wywieszone w szkole, bo na to najzwyczajniej zasłużyły.

My, jako kadra, dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniany wyjazd. Za ostrożność i dostosowanie się do zasad (zakończyliśmy go bez żadnych kontuzji), bo jest bardzo ważne na obozach sportowych.

Mamy też nadzieję, że wszystkim się podobało i tak samo jak My, będą wspominać go z przyjemnością.