CZORSZTYN 2018- dzień 5

CZORSZTYN 2018- dzień 5

Ten dzień był również pełen atrakcji…

Był również pełen wielkich postępów naszych “sportowców”.

Grupa podstawowa-I poznała dziś nowy stok i nowy wyciąg-krzesełkowy. Ze zjazdu na zjazd było widać ogromne postępy w ich jeździe.

Grupa II także podbijała nowe stoki szlifując technikę.

Grupa III znakomicie bawiła się zjazdami dostając co chwila nowe wyzwania, jak na przykład stanąć w roli instruktorów dla dzieci z grupy I.

Grupa IV jeździła tylko góra-dół, góra dół pobijając rekordy wjazdów i zjazdów w określonym czasie.

Nasz snowboardzista też miał możliwość dziś poszaleć u boku kolegów z klasy z grupy IV.

Po obiedzie ruszyliśmy do Białki Tatrzańskiej na Termy “Bania”. Dzieci były przeszczęśliwe mogąc poszaleć w basenach na świeżym powietrzu, walcząc z wirem czy falami.

Po powrocie i kolacji dokończyliśmy wieczór filmowy, a na koniec odbyło się wręczenie nagród za dotychczasowe gry i zabawy.

A wyróżnieni zostali:

w grze terenowej PODCHODY – grupa 1, która znalazła i wykonała więcej zadań. A byli to:

Lena, Julia, Bruno,Tea,Hania, Mania, Zachary, Adrian, Olga, Ania, Iga, Marek, Kornel, Maja, Iga K. i Dominika.

W zabawie integracyjnej JAJKO_JAJKO zwyciężył Maks

W zabawie NaNaNaNa – Iga i Maja

W zabawie PLĄTANIE RĄK – grupa IV + Keb, Ania i Maja

A w grze terenowej 50-TKA zwyciężyła drużyna, którą tworzyli: Bruno, Zachary, Julek, Marek i Keb.

Po ogłoszeniu tych wyników wszyscy rozeszli się do swoich pokoi na zasłużony odpoczynek.

DCIM100MEDIA