Dni Wolontariatu

  • 0

Dni Wolontariatu

W naszej szkole trwają dni wolontariatu.
Idea ta jest rozpowszechniana przez nas od lat. Szczycimy się tym, że możemy bezinteresownie pomagać innym. Organizowaliśmy szereg akcji, które stały się już tradycją szkoły.
W środę (30.11.) miało miejsce tzw. przedświąteczne „pospolite ruszenie”. Uczniowie z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych przekonywali, do udziału w akcji harcerskiej Akcja Paczka – Pomoc Polakom na wschodzie.
Jest to ogólnopolska akcja Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej realizowana w wielu województwach. Więcej informacji o Akcji Paczka można przeczytać na stronie https://www.facebook.com/akcjapaczka/.
Liczymy, że nasza szkoła ze swoim wieloletnim doświadczeniem będzie miała istotny wkład w sukces tej jakże potrzebnej akcji.
 
Liczymy jak zwykle na waszą hojność.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi akcjami, wokół których skupia się aktywność naszej młodzieży. Zakładka – Wolontariat na Paryskiej

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”419″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn