„Droga do Niepodległości”- gra terenowa. Klasa 5 i 6

  • 0

„Droga do Niepodległości”- gra terenowa. Klasa 5 i 6

18 listopada, zgodnie z tradycją, odbyła się gra terenowa „Droga do Niepodległości” w jednym z najładniejszych parków Warszawy – Łazienkach.

Łazienki odegrały ważną rolę podczas Nocy Listopadowej 1830r. Ten okres historii został odtworzony w grze przygotowanej przez uczniów klasy VI, którzy z pasją tłumaczyli młodszym kolegom z V klasy zdarzenia historyczne, które doprowadziły Polskę do niepodległości.

Gra zakończyła się przy Pałacu na Wodzie.

Park jak zwykle zachwycał swoim pięknem, ale uczniowie pogrążeni w historii, nie mieli czasu podziwiać jego uroku. Choć jego „mieszkańcy” nie omieszkali się przypominać.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”410″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn