DYSKOTEKA ANDRZEJOWA KLAS 4-8 JUŻ ZA NAMI

DYSKOTEKA ANDRZEJOWA KLAS 4-8 JUŻ ZA NAMI

28 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8.

Zabawa trwała trzy godziny i nie zwalniała ani razu.

Mała salka zmieniła się w salę balową, sala artystyczna w szwedzki stół, a sala klasy 8 w gabinet wróżb i zabobonów.

Uczniowie podczas zabawy mieli możliwość wybierania ulubionych utworów i uczestniczenia w konkursach.

Dzięki p. Piotrowi W., p.Renacie M.,p.Łukaszowi W., p.Ani Imiołek, p.Magdzie P. i p.Katarzynie S. mogliśmy się bawić bezpiecznie.

Dzięki rodzicom nie chodziliśmy głodni. W połowie zabawy nakarmili nas pizzą, co dało nam się na koleje pląsy.

Zespół wf, jako organizator dyskoteki bardzo dziękuje wszystkim uczniom za przybycie.

Markowi W., Ani K i Patrykowi S. z 7b dziękujemy za przeprowadzenie konkursów.

Ani B., Hani B., Gabi R. z klasy 7a mogliśmy liczyć na bieżące uzupełnianie szwedzkiego stołu.

A dzięki Matyldzie N. i Julkowi Ch. z 5b mogliśmy cieszyć się tak pięknie przystrojoną salą.

Dziękujemy również klasom 7-8 za pomoc przy porządkowaniu małej sali oraz przygotowaniem ozdób na dyskotekę.

Na końcu serdecznie dziękujemy p.Dyrektor za wsparcie nas swoją obecnością.

Jak widać wspólna praca bardzo popłaca:)

zapraszamy do galerii