Dzień Gier Planszowych

  • 0

Dzień Gier Planszowych

Dnia 2 lutego w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Dzień Gier Planszowych. Była to inicjatywa Samorządu Szkolnego. Uczniowie klas 1 – 3 mieli 3 tury rozgrywek i trwały one do godz. 10.00, a Uczniowie klas starszych mieli 2 tury do godz. 12.00. Gry zostały przyniesione przez uczniów, zapisy do grup rozgrywających miały miejsce już dwa dni wcześniej. Każdy był zobowiązany zapisać się do wybranej grupy. Rodzaje gier zaproponowali uczniowie. Dzień w ocenie naszych kolegów i kolezanek, rowniez nauczycieli, należał do udanych. Wszelkie uwagi zebrane w poczcie do samorządu – konstruktywnie przetworzymy na najbliższym zebraniu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku (a może jeszcze w tym) odbędzie się jeszcze taki dzień.

Samorząd Szkolny.


Nasze Newsy

Jak Zostać Rycerzem?

5a nocuje w szkole

Florencja 2019

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn