Florencja 2019

  • 0

Florencja 2019

Po tygodniu Uważności przyszedł czas na Life Coching: „Happy Teachers for Better Students“. Była to spora dawka pozytywnej energii i mocy . Mieliśmy okazję do refleksji nad własną pracą, relacjami z uczniami i współpracownikami .  Spora część warsztatów poświęcona była roli emocji w procesie nauczania. Pojawiło się wiele zagadnień z zakresu inteligencji  emocjonalnej, komunikacji oraz psychoterapii Gestalt. Wszystko to miało służyć poszerzeniu naszej świadomości, prespektywy i  otwarciu się na nowe doświadczenia związane z nauczaniem. Włosko-portugalsko-niemiecko-polska ekipa niezwykle przypadła sobie do gustu co mamy nadzieję zaowocuje ciekawą współpracę.

Pełni entuzjazmu, nowych pomysłów  i ciekawych przemyśleń wracamy na Paryską;)

 

Magdalena Pochodyła

 

 

Kolejny tydzień we Florencji był dla nas równie owocny co poprzedni. Kurs był wspaniały. Nauczyciele , którzy brali udział w szkoleniu, pochodzili z różnych części świata min. Niemiec oraz Portugalii. Uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami oraz zmaganiami. Każdy z nas wyciągnął z tego dużo pozytywnych wniosków dla siebie. Podczas kursu także uczyliśmy się o tym, jak każdy z nas działa w trudnych i niekomfortowych sytuacjach oraz jak sobie w nich radzić. Dowiedzieliśmy się o znaczeniu emocji i jak duży pozytywny wpływ mają mają na jakości naszej pracy nawet w niesprzyjających warunkach. Wierzę, że to czego się dowiedziałem tu we Włoszech będzie odbijało się szerokim echem na jakości naszej pracy.

Dozobaczenia niebawem.

Mariusz Gawrylak


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn