Florencja 2019

  • 0

Florencja 2019

Po tygodniu Uważności przyszedł czas na Life Coching: „Happy Teachers for Better Students“. Była to spora dawka pozytywnej energii i mocy . Mieliśmy okazję do refleksji nad własną pracą, relacjami z uczniami i współpracownikami .  Spora część warsztatów poświęcona była roli emocji w procesie nauczania. Pojawiło się wiele zagadnień z zakresu inteligencji  emocjonalnej, komunikacji oraz psychoterapii Gestalt. Wszystko to miało służyć poszerzeniu naszej świadomości, prespektywy i  otwarciu się na nowe doświadczenia związane z nauczaniem. Włosko-portugalsko-niemiecko-polska ekipa niezwykle przypadła sobie do gustu co mamy nadzieję zaowocuje ciekawą współpracę.

Pełni entuzjazmu, nowych pomysłów  i ciekawych przemyśleń wracamy na Paryską;)

 

Magdalena Pochodyła

 

 

Kolejny tydzień we Florencji był dla nas równie owocny co poprzedni. Kurs był wspaniały. Nauczyciele , którzy brali udział w szkoleniu, pochodzili z różnych części świata min. Niemiec oraz Portugalii. Uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami oraz zmaganiami. Każdy z nas wyciągnął z tego dużo pozytywnych wniosków dla siebie. Podczas kursu także uczyliśmy się o tym, jak każdy z nas działa w trudnych i niekomfortowych sytuacjach oraz jak sobie w nich radzić. Dowiedzieliśmy się o znaczeniu emocji i jak duży pozytywny wpływ mają mają na jakości naszej pracy nawet w niesprzyjających warunkach. Wierzę, że to czego się dowiedziałem tu we Włoszech będzie odbijało się szerokim echem na jakości naszej pracy.

Dozobaczenia niebawem.

Mariusz Gawrylak


Nasze Newsy

Wesołych Świąt

Zielona Szkoła klas 1 – 3

Zielona szkoła klas 1-3

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn