Asy Internetu na Paryskiej!

  • 0

Asy Internetu na Paryskiej!

W tym tygodniu na lekcjach informatyki uczniowie uczestniczyli w projekcie edukacyjnym Asy Internetu. W ramach projektu Google stworzyło grę edukacyjną – Interland.

Interland to gra przygodowa, dzięki której poznawanie zasad bezpieczeństwa w internecie i odpowiedzialnego udziału w internetowej społeczności to interaktywna zabawa. W trakcie gry dzieci zmagają się z hakerami, wyłudzaczami danych, niedyskretnymi udostępniaczami i hejterami. W ten sposób uczą się, jak sobie z nimi radzić w realnym świecie.

Gra Interland i towarzyszący jej program edukacyjny uzyskały znak potwierdzenia zgodności ze standardami (Seal of Alignment) organizacji ISTE (International Society for Technology in Education – międzynarodowego stowarzyszenia na rzecz stosowania nowoczesnych technologii w edukacji).


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn