HALLO BERLIN – 6 klasa na wyjeździe językowym

  • 0

HALLO BERLIN – 6 klasa na wyjeździe językowym

18 października klasa 6 ruszyła pociągiem na wycieczkę integracyjno-językową do Berlina. Organizatorem wycieczki oraz przewodnikiem po tym niemieckim mieście była p.Kasia Sękowska.

Dzieci przez 4 dni zwiedzały największe i najbardziej znaczące zabytki Berlina takie jak:

Siegessaule, Tiergarten, Brama Branderburska, gmach Parlamentu, Under den Linden, Berliner Dom, Rothes Rathause, Neptunbrunnen, Fernsehturm, Alexandraplatz, KaDeWe, studio filmowe Babelsberg, Potsdamer Platz, East Side Galery, Ruiny Kościoła, CheckPoint Charlie, See life+Aquadom oraz ZOO

Prócz poznania i zobaczenia z bliska zabytków, dzieci miały możliwość poznać kulturę mieszkających tam ludzi,  komunikację, która jest mocno skomplikowana i rozwinięta, sprawdzić swój poziom opanowania języka i poznania różnych tajników tworzenia filmów fabularnych.

zapraszam do galerii


Nasze Newsy

Rekrutacja 2020/2021

Poezja z wycinków tekstu

Wakacyjny Rap! :)

Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn