Halloween Party 2A

  • 0

Halloween Party 2A

W związku z tym, że dzień Halloween jest bardzo hucznie obchodzony w krajach anglojęzycznych, klasa 2A wyraziła ogromny entuzjazm i chęć zabawy związanej z tym dniem. Uczniowie przebrali się w stroje, które były trochę straszne (taki ich cel), dodatkowo otrzymali zrobione przez panią nauczycielkę maski. Nasza zabawa miała różne wymiary. Na początku przeczytaliśmy historię Winnie the Witch po angielsku i w grupach narysowali pastelami domek Winnie. Następnie z zaczarowanego pudełka losowali przedmioty, które musieli rozpoznać i nazwać. Za nazwę po angielsku otrzymywali podwójną nagrodę. Na koniec tańczyliśmy, naśladując ruchy skeleton’a oraz pirata. 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn