Jak to jest być aktorem?

  • 0

Jak to jest być aktorem?

Jak to jest być aktorem? Czy praca ta łączy się jedynie ze splendorem, sławą, dużymi pieniędzmi? Jaka jest prawda o tym trudnym zawodzie, przekonała się klasa 6 i 5b, uczestnicząc w piątkowych warsztatach w Wytwórni Filmów Dokumentalnych. Uczniowie nie tylko odgrywali scenki i wcielali się w role, ale także dowiedzieli się o kulisach pracy aktora. Uświadomili sobie,  jak wielkie znaczenia ma wyobraźnia dla jego  pracy oraz wszelkich twórczych zawodów artystycznych.   Uczniowie dowiedzieli się także, że korzystanie z wyobraźni może stać się narzędziem pomocnym  np. w celu zmniejszenia stresu, opanowania tremy, zrozumienia położenia drugiej osoby, właściwego zrozumienia czyjegoś zachowania.

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn