Kartka dla Nauczyciela!

  • 0

Kartka dla Nauczyciela!

Kartka dla nauczyciela- jesteście ciekawi jak nam poszło? Wprost fantastycznie! 😁 Skrzynka na kartki pękała w szwach- tyle ciepłych słów w tym dniu mieliśmy do przekazania. Wręczając koperty z kartkami widzieliśmy dumę, radość i wzruszenie na twarzach naszych kochanych ,, Belfrów”. Na dowód załączamy zdjęcia:) Królową Dnia został Pani Małgosia Król( nazwisko zobowiązuje), która wręcz została zasypana kartkami pełnymi wdzięczności i sympatii. Brawo Pani Małgosiu, dziękujemy za życzliwość i liczne inspiracje😁 Samorząd Szkolny

I nasza Królowa Dzisiejszego dnia – zdobywczyni największej ilości kartek ♥️


Nasze Newsy

Help Desk

Model Komórki

Listy do Seniorów

Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn