Klasa 1G w programie Po-Zdro!

  • 0

Klasa 1G w programie Po-Zdro!

Klasa 1 gimnazjum uczestniczy w programie PoZdro, który stworzony jest w taki sposób, aby gimnazjalista miał szansę natrafić na tę samą lub podobną informację w dwóch głównych środowiskach, w których żyje na co dzień – tj. w domu i w szkole. Tylko tak skrojone, kompleksowe działanie może przynieść długotrwałe efekty.

Dodatkowo, władze miasta, otrzymują raport statystyczny z przeprowadzanych w ramach programu badań, dzięki czemu mogą one reagować na realne problemy i zagrożenia. Tak dostosowana lokalna polityka zdrowotna znacznie zmniejsza wydatki samorządu, jednocześnie przynosząc wymierne rezultaty.

Połączenie środowiska rodzinnego i środowiska szkolnego pod auspicjami lokalnego samorządu, buduje dialog wokół młodzieży, która zdrowa będzie mogła budować silne społeczeństwo.


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn