Klasy 4 na Paluchu!

  • 0

Klasy 4 na Paluchu!

3.12.19 r. klasy czwarte pojechały do schroniska NA PALUCHU, żeby spotkać się z wolontariuszami i pieskami, które oczekują na adopcję. Były to konkretne dwa psy: SHANI i MISIEK, które od tej pory są podopiecznymi naszych uczniów. Klasa 4a szuka domu dla Shani, a klasa 4b dla Miśka. Projekt jest realizowany w ramach PROGRAMU WARTOŚCI. W tym semestrze szczególny nacisk jest położony na rozumienie odpowiedzialności.

Wszyscy zainteresowani wspieraniem projektu klas czwartych mogą zwrócić się do wychowawców tych klas, również do p. Bernadety Obrębowskiej.

A oto sylwetki piesków:

Shani , 4 lata

Shani to śliczna sunia o mądrych, pytających oczach. Zrównoważona i łagodna. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. W kontaktach z psami jest spokojna – nie zaczepia ich, zaczepiana ładnie się wita, warczących ignoruje. Bardzo garnie się do człowieka. Jeden z nielicznych psów naprawdę lubiących przytulanie. Na spacerze ogląda się, upewniając czy człowiek na pewno nadal jest na tym drugim końcu smyczy. Dużo psa do kochania i przytulania.

Misiek,  lat 10

Misiek trafił do nas po śmierci swoich właścicieli. Nadal nie rozumie co się z nim stało.  Jest psem bardzo spokojnym, dobrze wychowanym i po prostu CUDOWNYM.  A do tego pięknie umaszczonym.   Szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i na luzie podchodzi do kontaktów z innymi psami. Misiek jest PRZEOGROMNYM PIESZCZOCHEM i łasuchem, widać że w domu  mu tego nie brakowało a teraz …… schronisko żeby nie wiem jak dobre, to nie dom. Misiek ma zwyrodnienie stawów biodrowych, świetnie sobie radzi ale powinien przebywać w cieple. Przebywa w budzie. Przed nami zima. Zapraszamy do poznania chłopaka. On nie może spędzić zimy w budzie. To pies absolutnie domowy. Bedzie cudownym kompanem wieczorów na kanapie i spokojnych spacerów.

 


Nasze Newsy

Wesołych Świąt

Zielona Szkoła klas 1 – 3

Zielona szkoła klas 1-3

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn