Koncert Aniołkowy

Koncert Aniołkowy

„I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędo,
że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą…”

Pozostając w świąteczno – noworocznej atmosferze aniołki z klas 1, 2 oraz 3 wystąpiły dwukrotnie na scenie PROMu Kultury  z niezwykłym koncertem zatytułowanym „Kolędy i pastorałki pani Wandy Chotomskiej” wyreżyserowanym przez p. Ewę Musiał, przy współpracy p. Agnieszki Duszyńskiej, p. Anny Borkowskiej i p. Agnieszki Czyżewskiej. Na widowni zasiedli nie tyko Najbliżsi wykonawców, ale także zaproszeni Seniorzy z Saskiej Kępy, którzy z okazji Dni Babci i Dziadka otrzymali życzenia oraz ręcznie wykonane upominki. Przybyły również zaprzyjaźnione teatry „Iskierka” z Piaseczna, „Teatr 21”, przedszkolaki z Przedszkola Kubusia Puchatka, nauczyciele, wolontariusze klasy gimnazjalnej, szkolne koleżanki i koledzy.
Młodzi artyści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przedstawili wybór magicznych, dowcipnych i skocznych, a także niezwykle nastrojowych utworów tej wspaniałej autorki, niosąc przekaz radości, szacunku, dobra.
Dali popis swoich umiejętności wokalnych, tanecznych, instrumentalnych oraz aktorskich, czym zachwycili gości.
Gratulujemy wspaniałego występu i czekamy z niecierpliwością na kolejny.