Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

  • 0

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

  1. Ustalono, że uczniowie wezmą udział w następujących konkursach

 

lp nazwa konkursu organizator termin Ilu etapowy jest konkurs Odpowiedzialny

n-l*

1

 

 

Praskie czwartki Lekkoatletyczne Dzielnica Praga Południe Wrzesień – czerwiec 4 etapy Cały zespół WF
2

 

 

Warszawskie Biegi Przełajowe WOSiR Rozbrat Wrzesień – październik 2 etapy Cały zespół WF
3

 

Turniej piłki nożnej „Gramy o złotą piłkę” WOSiR Rozbrat Maj – czerwiec 4 etapy Piotr Więckowski
4

 

 

Wojewódzkie szkolne zawody w pływaniu OSiR  Polna Grudzień – luty 2 etapy Michał Sieńko Agnieszka Czyżewska Monika Lipińska – Jeziorowska
5

 

 

Mistrzostwa Polski Szkół STO w pływaniu Ciechanów Marzec – kwiecień 1 etap Michał Sieńko
6

 

 

Dzielnicowe Zawody w tenisie stołowym Dzielnica Praga Południe 4 etapy Monika Lipińska – Jeziorowska
7 Olimpusek Ogólnopolskie Olimpiady 1 etap Anna Konieczna
8 Alfik Łowcy Talentów Jersz 1 etap Anna Konieczna
9 Międzynarodowy Konkurs Kangur matematyczny Liczman Marzec 1 etap Janusz Lis
10 Corridka – konkurs ortograficzny Zespół Szkół STO ul. Bachmacka Luty 1 etap Ewa Musiał
11 Magia Słowa – konkurs recytatorski Dzielnicowy Dom Kultury Praga Południe Marzec 2 etapy Ewa Musiał
12 Konkursy artystyczne Zespół Edukacji wczesnoszkolnej
13 Konkurs kuratoryjny z geografii i biologii MSCDN Wrzesień – październik 3 etapy Agnieszka Siwek
14 Konkurs kuratoryjny z matematyki MSCDN Wrzesień – październik 3 etapy Janusz Lis
15 Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody Olimpus OLIMPUS Styczeń 1 etap Agnieszka Siwek
16 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik Świetlik Marzec 1 etap Agnieszka Siwek
17 Konkursy przedmiotowe (język polski, historia) Kuratorium Oświaty Październik – luty 3 etapy Krystyna Krysiuk          Renata Mizeracka      Adam Sowiński
18 Alfik humanistyczny Łowcy Talentów Jersz Grudzień 1 etap Krystyna Krysiuk
19 Corrida ortograficzna Zespół Szkół Bachmacka Luty – marzec 2 etapy Renata Mizeracka
20 Z poprawną polszczyzną na co dzień Centrum Edukacji Humanistycznej Logos Listopad – maj 2 etapy Renata Mizeracka
21 Olimpiada Kuratoryjna z języka angielskiego Październik Agnieszka Piskorz              Filip Żelichowski
22 EDI Pingwin Listopad Agnieszka Piskorz
23 English ACE Luty – Marzec Filip Żelichowski
24 FOX Luty Fawaz Mohagir
25 March Hare – konkurs poezji Marzec Agnieszka Miklaszewska
26 Olimpusek z języka angielskiego Marzec Anna Imiołek
27 Konkurs piosenki obcojęzycznej (wewnątrzszkolny) Czerwiec Agnieszka Miklaszewska Jessica Pereyra
28 Spell it Well! (wewnątrzszkolny) Czerwiec Kinga Wojtasiak  Eccleston Lee

 


Nasze Newsy

Wesołych Świąt

Zielona Szkoła klas 1 – 3

Zielona szkoła klas 1-3

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn