Listy do Seniorów, zakończenie akcji Wolontariatu

Listy do Seniorów, zakończenie akcji Wolontariatu

Drodzy Państwo, Kochani Uczniowie,

Zakończyliśmy z sukcesem akcję Listy do Seniorów!!!!
Powstało 98 pięknych, kolorowych listów, które będą wręczone Seniorom z Domu Pomocy Społecznej im. Matysiaków.
Listy, cudownie ozdobione i wyposażone w koperty, we czwartek zostały dostarczone do Domu Pomocy. Dzisiaj są dezynfekowane, by zadbać o wszelkie zalecenia epidemiologiczne.
A już jutro, z okazji Dnia Seniora, każdy z pensjonariuszy otrzyma list od Naszej Wspaniałej Młodzieży .
Gratuluję Helenie, która, mimo trudnego pandemicznego czasu, dopięła ten niełatwy projekt do końca.
Dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom, którzy wzięli udział w akcji i podjęli wyzwanie, wcale nie takie łatwe, napisania listu do nieznanej im osoby.
Dziękuję Tym Wspaniałym (Poli, Andrzejowi A., Helence, Kubie, Ignacemu, Wiktorowi, Helence M, Kostkowi K., Natalce D, Julii P., Andrzejowi N.,i naszej dzielnej pierwszoklasistce, Liliance), których zaangażowanie w ostatnich dniach na finiszu akcji, spowodowało, że się udało. Powiedzenie: “Kto, jak nie WY”, zabrzmiało naprawdę Wielkimi literami.
Zapamiętajcie tę akcję Wolontariatu, Zapamiętajcie ten rok 2020!
Brawo, brawo, brawo!!!

Edyta Kołodziejczyk