MAM TALENT 2020 POWRACA

MAM TALENT 2020 POWRACA

Drodzy Uczniowie
Jak pamiętacie finał konkursy “Mam Talent 2020” miał odbyć się w marcu. Niestety plany te pokrzyżowała pandemia.

Mieliśmy wrócić do tego projektu W LISTOPADZIE. Jednak ponownie musieliśmy zmienić plany. znów była potrzeba zamknięcia szkoły.
Niedawno okazało się, że z początkiem grudnia nie wrócimy do “ławek”.

Dlatego też razem z p.Małgosią Król podjęłyśmy decyzję, że nie będziemy dłużej czekać!!
Chcemy dokończyć to co zaczęłyśmy rok temu i zależy nam, żeby konkurs doprowadzić do końca.
Musimy jednak zmienić zasady.
A oto one:
– uczestnicy, którzy zgłosili się do MAM TALENT 2020 proszeni są o nagranie filmiku ze swoim talentem i przesłanie do mnie (p.Agnieszki Czyżewskiej) i p.Małgosi Król.

– możecie zmienić piosenkę, układ taneczny, ale nie możecie zmienić kategorii, w której chcieliście wystąpić w marcu.

– zespoły, duety- jak się wam uda pozostańcie duetami i zespołami. Jeśli nie- każdy z Was może osobno wziąć udział w konkursie

– głosowanie odbędzie się online. Na lekcjach przedmiotów artystycznych zostaną wyświetlone wasze filmiki. Każdy uczeń i nauczyciel będzie mógł zagłosować.
(sposób głosowania pojawi się w regulaminie, który niebawem będzie podany do Waszej wiadomości)

– głosy zostaną zliczone i wyłonią zwycięzców z każdej kategorii.
– dla zwycięzców są przewidziane nagrody (

– dla uczestników – nagrody pocieszenia i uznania.

mamy umowę z Mikołajem, który zadba o to by trafiły w Wasze ręce:))

Już dziś nagrywajcie filmiki i przesyłajcie na adres:
a.czyzewska@zawisza.szkola.pl
m.krol@zawisza.szkola.pl

CZEKAMY NA NIE DO 11 GRUDNIA
OGŁOSZENIE WYNIKÓW PLANOWANE JEST NA 22 GRUDNIA

Wszystkie pytania kierujcie również na powyższe adresy mailowe. Na pewno odpowiemy.