MegaMisja na Paryskiej!

  • 0

MegaMisja na Paryskiej!

W przyszłym roku szkolnym rusza kolejna trzecia już edycja programu Fundacji Orange o nazwie MegaMisja. W programie ma szansę wziąć udział 200 szkół z całej Polski. Konkurencja jest ogromna. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia było nagranie 30 sekundowego filmu. W tym celu sporządziliśmy scenariusz,  wykonaliśmy plakat (można obejrzeć go w świetlicy szkolnej)  i nagraliśmy nasz film. Czekamy na wyniki konkursu J.

MegaMisja to ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych, trwający 10 miesięcy, który uczy dzieci jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Może być realizowany w ramach lekcji i  na świetlicy szkolnej w klasach 1-3.. Program MegaMisja to gra edukacyjna, w której pojawiają się anonimowi bohaterowie. Dzieci, pracując w grupie, podejmują kolejne zadania i zdobywają punkty, aby móc wymieniać je na nagrody pomocne w realizacji zajęć.

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn