Międzynarodowy Dzień Scratcha na Paryskiej!

  • 0

Międzynarodowy Dzień Scratcha na Paryskiej!

Nasza szkoła uczestniczy w programie Mistrzowie Kodowania wspieranym przez firmę Samsung. Dzisiaj w naszej szkole organizowany był Międzynarodowy Dzień Scratcha.  Każdego dnia swoje gry i animacje tworzą w nim miliony ludzi z ponad 150 krajów. Wielkie święto programowania celebrowaliśmy również w naszej szkole! Na wszystkich przerwach w pracowni komputerowej organizowane były warsztaty programowania, które prowadzili uczniowie uczęszczający na zajęcia Scratch – programowanie. W czasie warsztatów uczniowie oceniali również projekty konkursowe swoich kolegów biorących udział w konkursie Scratch Your App. 

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn