Nasza Szkolna Paczka

Nasza Szkolna Paczka

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

Zakończyliśmy  piękną akcję „Nasza Szkolna Paczka”.

Po raz kolejny okazaliście Państwo swoją hojność, ogromne serce i wielką chęć pomocy. Jesteście prawdziwymi, świątecznymi Aniołami.

Wszystkie dary trafią do Szkoły w Łoniowie w najbliższy czwartek, dzięki zaangażowaniu Fundacji  „Bez Mamy i Taty”.

Mamy nadzieję, że w Wigilię, każde dziecko znajdzie pod choinką wymarzony prezent. Wszystko, dzięki Państwa zaangażowaniu i sprawnie przeprowadzonej akcji.

Dziękujemy również Wychowawcom i Nauczycielom za poświęcony czas i trud włożony w koordynowanie i przygotowanie paczek.

Jeśli ktoś, z Naszej Szkolnej Społeczności będzie chciał uczestniczyć w przekazaniu świątecznych podarków, może towarzyszyć swoim środkiem lokomocji transportowi Fundacji. (proszę o kontakt, przekażę niezbędne informacje)

Byłby to bardzo miły akcent na zakończenie przedsięwzięcia.

Wielkie podziękowania dla Samorządu Szkolnego i Pani Beni, opiekunowi Samorządu, za szybkie, sprawne i pełne zaangażowania działanie.

Z całego serca Dziękujemy i życzymy Państwu pięknych Świąt

Edyta Kołodziejczyk- Szkolny Koordynator Wolontariatu