“Nauczyciel na Medal”

“Nauczyciel na Medal”

W zeszłym tygodniu odbyło się w szkole głosowanie wśród uczniów, który nauczyciel z naszej kadry według nich zasługuje na miano “Nauczyciela na Medal”. Wyznacznikami, które miały cechować takiego nauczyciela to pasja, charyzma, kreatywność, doskonałe przekazywanie wiedzy, wychodzenie poza ramy ustalone w etacie czy częste poświęcanie swojego wolnego czasu.

Każdy uczeń oddał głos na trzech nauczycieli, którzy według niego odznaczają się wyżej wymienionymi cechami. Klasa 4B w strojach “nauczycieli” z minionych epok zorganizowała głosowanie i zebrała głosy, które zostały później przeliczone dla każdego wymienionego w głosach nauczyciela. Wyniki wyglądają następująco:

1. miejsce – p. Renata Mizeracka (nauczycielka języka polskiego)
  2. miejsce – p. Agnieszka Siwek (nauczycielka przyrody)
  3. miejsce – p. Filip Żelichowski (nauczyciel języka angielskiego i BS).

Gratulujemy wyłonionym zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów dydaktycznych!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prezentacji i głosowań 🙂