Niedziela w teatrze

  • 0

Niedziela w teatrze

W niedzielę 7 stycznia klasa 4a wybrała się do Teatru Syrena na spektakl „Alicja w Krainie Czarów”. Było czarodziejsko, kolorowo i choć chwilami to, co się działo na scenie, mogło wydawać się młodym widzom nieco dziwne i niezrozumiałe, to jednak z teatru każdy z nas wyszedł zadowolony. Widowisko w adaptacji Magdaleny Miklasz to propozycja nie tylko dla młodego widza. Niezwykłe efekty specjalne, połączenie  różnorodnych gatunków teatralnych, a  przede wszystkim ciekawa muzyka sprawiają, że „Alicja w Krainie Czarów” to ważna pozycja w teatralnym terminarzu ucznia Paryskiej.


Nasze Newsy

CZORSZTYN 2018- dzień 5

CZORSZTYN 2018- dzień 4

CZORSZTYN-dzień 3

Chcecie bajki? Oto bajka!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn