Niepodległość

  • 0

Niepodległość

10 listopada z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się w naszej szkole podniosła uroczystość.
Społeczność szkolna wysłuchała programu słowno-muzycznego przygotowanego przez gimnazjalistów. Teksty wierszy i pieśni legionowych skłaniały do refleksji na temat dawnego i dzisiejszego wymiaru patriotyzmu. Szczególnie wzruszyła widownię Ola Piasta wykonaniem pieśni „O mój rozmarynie…” Ze względu na skromne warunki lokalowe program powtórzyliśmy, by każdy uczeń od klasy I szkoły podstawowej do gimnazjum mógł wziąć udział w tej lekcji historii.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”401″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Wieje wiatr w 4a

Gry przyrodnicze w 6b

W Polsce króla Maciusia

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn