NIETYPOWA LEKCJA WF-U W KLASIE 6 i IG

  • 0

NIETYPOWA LEKCJA WF-U W KLASIE 6 i IG

W zeszłym tygodniu odbyła się nietypowa lekcja wf-u

Niby tylko turniej, niby tylko fitness, ale z wykorzystaniem współczesnej technologii:) x-box 1

Dziewczęta podczas wf-u miały możliwość przekonać się, że gry internetowe mogą mocno zmęczyć i wiele nauczyć. A przy okazji przekonać się ile ruchu potrzebne jest do spalenia zjedzonego ciastka, frytek, czy jednego kawałka pizzy. Zdrowe żywienie górą:)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”409″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn