OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBORDOWY 2018

OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBORDOWY 2018

Szanowni Państwo,

Już dziś chcieliśmy serdecznie zaprosić naszych Uczniów do
wzięcia udziału w Zimowym Obozie Narciarsko – Snowboardowym,
który odbędzie się 14-20.01.2018 (w pierwszym tygodniu ferii mazowieckich) w pięknie położonym i dobrze nam znanym Czorsztynie.
Specjalnie przygotowany program obejmował będzie oprócz szkolenia narciarskiego i snowboardowego wiele atrakcji dla dzieci.
Cena obozu 1550 zł (bez żadnych dodatkowych kosztów), obejmuje:

– zakwaterowanie + pełne wyżywienie (3 posiłki + deser) w Pensjonacie Ela – http://www.ela.pieniny.net/
– transport w obie strony + transfery na stoki (Czorsztyn Ski Kluszkowce)
– ostatniego dnia (piątek) szkolenie narciarskie odbędzie się w Bachledovej Dolinie (Słowacja)
– karnety
– szkolenie w grupach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (3 grupy narciarskie oraz 2 grupy snowboardowe)
– ciepły posiłek oraz napój na stoku podczas przerwy (oprócz standardowego wyżywienia w ośrodku)
– wycieczka do Tatrzańskiego Muzeum w Zakopanem
– zakupowy szał w Zakopanem
– kąpiel w termach górskich
– jazda na łyżwach
– kulig z pochodniami zakończony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek
– zawody na koniec obozu
– wieczorki tematyczne i liczne atrakcje
– profesjonalną opiekę – p. Agnieszka Czyżewska, p. Monika Lipińska – Jeziorowska i p. Michał Sieńko

WAŻNE: jeśli ktoś z Uczniów nie posiada własnego sprzętu, istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu – ceny z zeszłego roku to ok 210 zł za komplet snowboard oraz 180 zł za komplet narciarski.

Wszelkie pytania proszę kierować do p. Michała Sieńko:
m.sienko@zawisza.szkola.pl

Liczba miejsc mocno ograniczona! – maksymalnie 30

Zapisy od dziś do 10 listopada u p. Michała Sieńko.
Zaliczkę w kwocie 500 zł wpłacamy bezpośrednio do p Michała.
Reszta kwoty płatna do 8 grudnia.

Dalsze informacje do Rodziców uczniów, którzy się zgłosili na wyjazd bę-dzie przesyłał p Michał Sieńko .