Obozy zimowe – organizowane przez Akademię Lochte ze wsparciem kadrowym SSP nr 5 STO –

  • 0

Obozy zimowe – organizowane przez Akademię Lochte ze wsparciem kadrowym SSP nr 5 STO –

Już dziś zapraszamy na obozy zimowe organizowane w polskich górach. Obozy dla dzieci organizujemy od 6 lat. Są to kameralne wyjazdy, z wykwalifikowaną kadrą, nastawioną na dobrą zabawę i sporty zimowe. Na tych obozach nie można się nudzić!!
A.Czyżewska, M.Lipińska-Jeziorowska, M.Sieńko
 
 
Baseny zamknięte, siłownie zamknięte, całe szczęście nasze piękne góry są otwarte 🗻
Pamiętacie o najlepszych wyjazdach zimowym w tym sezonie? Do wyboru mamy:
Lochte Winter Camp – obóz narciarsko-snowboardowy skierowany do dzieci w wieku 7-15 lat. Podczas naszego wyjazdu nastawiamy się głównie na codzienne szusowania po stokach, ale oprócz tego przygotowaliśmy dla Waszych pociech mnóstwo atrakcji🛷⛸🏂☃️🏹🤿👉 https://www.lochte.pl/obozy-letnie-zimowe/oboz-zimowy-2021/
Lochte Family Camp – obóz narciarsko-snowbaordowo-pływacki dla rodzin i osób dorosłych. Ty szusujesz, my opiekujemy się Twoimi dziećmi, a po stoku trening w basenie i inne atrakcje🏊‍♀️🏊🏂⛷👉 https://www.lochte.pl/family-camp-2021/
Sprawdź szczegóły i zapisz się na najlepsze campy. To może być jedyna dozwolona aktywność w tym sezonie 😉⛷🏂🏊🏊‍♀️

Nasze Newsy

Rekrutacja do Klasy Pierwszej

Co mi w sercu Sztuka

UKŁAD SŁONECZNY

Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn