Oswajamy niepełnosprawność

  • 0

Oswajamy niepełnosprawność

Już kolejny sezon uczniowie klasy 3 w towarzystwie młodszych kolegów z klasy 2 mieli przyjemność zasiąść na widowni Domu Kultury w Piasecznie podczas wyjątkowego spektaklu w wykonaniu Teatru Iskierka z SOSW. Tym razem twórcy przedstawienia oczarowali nas muzyczną adaptacją „Bajki o rybaku i złotej rybce”.
Podobnie jak w roku ubiegłym byliśmy oczarowani pomysłową, iście profesjonalną scenografią, rekwizytami i kostiumami oraz, przede wszystkim, pełną zaangażowania grą młodych aktorów. Spektakl zrobił na nas olbrzymie wrażenie. Po jego zakończeniu mieliśmy możliwość spotkania z wykonawcami oraz z paniami reżyser, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zadawania pytań. Na zakończenie w elegancki sposób podziękowaliśmy za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie, które  utwierdziło nas w przekonaniu, jak bardzo sztuka potrafi zbliżać, zacierać międzyludzkie bariery.

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn