pH w kuchni i łazience

  • 0

pH w kuchni i łazience

Tags : 

Kuchnia i łazienka to wspaniałe laboratorium.

Można tam znaleźć wiele substancji chemicznych, m.in. wskaźniki pH.

Należą do nich np. wywar z liści czerwonej kapusty czy napar z hibiskusa.

Wykorzystując papierki wskaźnikowe sprawdziliśmy pH produktów,

z którymi spotykamy się każdego dnia.

Zapraszam do obejrzenia galerii!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”417″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Wieje wiatr w 4a

Gry przyrodnicze w 6b

W Polsce króla Maciusia

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn