Pierwszaki na Scenie Staromiejskiej

Pierwszaki na Scenie Staromiejskiej

Pierwszoklasiści, podobnie jak ich starsi koledzy, włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Teatru, biorąc udział w warsztatach improwizacji na Scenie Staromiejskiej.

Przewodnikiem w tej pasjonującej teatralnej przygodzie była znana dzieciom z naszej szkoły pani Edyta. Pierwszaki, zapominając o nieśmiałości czy tremie, z zapałem i radością uczestniczyły w niezwykłych zabawach i ćwiczeniach pantomimicznych. Improwizowane scenki z wykorzystaniem kostiumów i rekwizytów były dla nich okazją do czerpania z pokładów wyobraźni i wykazania się prawdziwymi aktorskimi umiejętnościami.

Zafascynowane niezwykłymi teatralnymi doświadczeniami, postanowiły stać się stałymi bywalcami warsztatów na Jezuickiej.

Bardzo dziękujemy, Pani Edyto.