Pierwszy Wyjazd Pierwszoklasistów

  • 0

Pierwszy Wyjazd Pierwszoklasistów

Pierwszaki, podobnie jak ich starsi koledzy i koleżanki, wyruszyły na jesienne spotkanie z przygodą. W tym celu wybrały się ze swoim misiem Brązkiem na dwudniową wyprawę do kawęczyńskiego Gościńca Wiecha, w którym po staropolskim powitaniu mogły w miejscowym skansenie poznać wiejskie życie sprzed lat, uczestniczyć w wypieku chleba, podglądać pracę kowala, odwiedzić stary wiatrak, młyn wodny, a nawet szkołę. Miłośnicy zwierząt (czyli wszyscy) karmili daniele, podpatrywali owce, kuce, lamę i króliki, a nawet… doili krowę. Nie zabrakło również czasu na przejażdżkę konnym wozem, zabawę na placu zabaw, ognisko i mnóstwo ciekawych zajęć kreatywnych. Nawet siąpiący deszcz, nie popsuł nikomu humorków i zapału do zabawy i pracy.
Wszyscy wzorowo zdali swój pierwszy egzamin z dzielności, samodzielności i koleżeństwa. Brawo, zuchy!


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn