Piotruś Pan i klasa 2a

  • 0

Piotruś Pan i klasa 2a

W poniedziałek 7 listopada wybraliśmy się do Teatru Nowego na spektakl Piotruś Pan. Oglądaliśmy go w wielkim napięciu -piękna gra aktorów, fantastyczne efekty specjalne na długo pozostaną w naszej pamięci. Każdy z nas otrzymał płytę z nagraniami Opowieści z ulicy Broca czytaną  przez aktorów teatru i pyszną kajzerkę.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”400″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Wieje wiatr w 4a

Gry przyrodnicze w 6b

W Polsce króla Maciusia

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn