Platforma „Zamów Posiłek”

Szanowni Państwo, 

W tym roku szkolnym wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków. Prosimy o zapoznanie się z zasadami zamówień i płatności.

Załączamy również prostą instrukcję krok po kroku jak to poprawnie zrobić.

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W miesiącu wrześniu, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet czyli możliwość zamówienia bez przedpłaty na  30 dni od daty rejestracji. Zamówienia na miesiąc wrzesień prosimy złożyć jak najszybciej, FINALNIE DO 10.09. Po tym czasie zamówienia nie będą przyjmowane.

Odwołanie posiłku można złożyć w aplikacji zawsze do godzinny 8:30 rano w dniu wydawania posiłków lub dowolnego dnia poprzedniego.

Termin płatności za posiłki wrześniowe maksymalnie do 15.09.

W kolejnych miesiącach obowiązywać będzie już zasada – najpierw przedpłata następnie zamówienie. Zamówienia będziemy przyjmować zawsze do 28 dnia miesiąca poprzedzającego. Dla przykładu zamówienia na miesiąc październik przyjmujemy do 28 września itd. Prosimy pamiętać aby do tego dnia dokonać wpłaty zaliczki na miesiąc październik.

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć przycisk poniżej.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn