Platforma Zoom

Platforma Zoom

Szanowni Państwo,

w celu ujednolicenia komunikacji między uczniami i nauczycieli, Dyrektor szkoły wraz z Kadrą Pedagogiczną zdecydowali o wprowadzeniu jednej platformy e-lerningowej – ZOOM, umożliwiającej prowadzenie interaktywnych lekcji on-line.

Dzisiaj zaczynamy testy platformy.

Instrukcja użytkowania.

1. Przed rozpoczęciem lekcji uczeń sprawdza z jakim nauczycielem ma lekcję (zgodnie z nowym planem: KLIKNIJ TUTAJ)
2. Natępnie z linku poniżej kopiuje numer ID danego nauczyciela: KLIKNIJ TUTAJ
3. Wchodzi na stronę: https://zoom.us/join i wkleja numer ID, następnie klika Join.
4. Przy pierwszym logowaniu wskazane jest zainstalowanie Klienta Zoom w celu wydajniejszej pracy. Jeżeli natomiast nie mamy takiej możliwości klikamy w link – join from your browser, wprowadzamy nasze imię, po zatwierdzeniu następuje połączenie z wybranym nauczycielem.

Jeżeli Państwo bedą mieli jakiekolwiek problemy z instalacją i konfiguracją platformy proszę je kierować bezpośrednio pod adres: c.wilk@zawisza.szkola.pl