Poniedziałkowe Popołudnie Świetlicy

  • 0

Poniedziałkowe Popołudnie Świetlicy

W poniedziałkowe popołudnia mamy dużo zajęć dodatkowych. Możemy wybrać zajęcia z języka francuskiego,  hiszpańskiego lub kreatywny angielski.   Dla lubiących  intelektualne wyzwania są  szachy i  koło literackie.  Dla miłośników  prac  plastycznych  ceramika . Pomiędzy  tymi zajęciami  chętnie korzystamy z  pięknej,  słonecznej,  wiosennej pogody aby wyszaleć się na naszym boisku szkolnym.  Zauważyliśmy, że u  sąsiada w ogrodzie zakwitły śnieżyczki  i wróble wygrzewały się  spokojnie w promieniach słońca.  Po powrocie do świetlicy kończyliśmy wielkanocne prace: pisanki, koszyczki i kolorowe zakładki do książek.  Natalia wciąż tworzy nowe wzory, potrafi  też robić   origami i chętnie pomaga tym, którzy chcieliby się nauczyć.

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn