Projekt „My favourite movie” – 4A i 4B

  • 0

Projekt „My favourite movie” – 4A i 4B

Tags : 

W ostatnim miesiącu uczniowie klas 4-tych bardzo intensywnie pracowali nad projektem „My favourite movie”. Miał on dwa etapy: pierwszym z nich było wymyślenie i narysowanie 4 scenek  filmu, oraz opisanie ich przy użyciu czasu Past Simple. Kolejnym elementem projektu, było przygotowanie oraz przedstawienie prezentacji o ulubionym filmie, zachęcającej innych uczniów do jego obejrzenia. W trakcie prezentacji można było wspomagać się napisanym wcześniej tekstem, lub opowiadać o filmie własnymi słowami. Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii. 🙂


1% dla Szkoły na Paryskiej!

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn