Projekt Londyn- dzień 5 i ostatni:(

  • 0

Projekt Londyn- dzień 5 i ostatni:(

Londyn- dzień piąty
Poranną wycieczkę rozpoczęliśmy od udania się na pokaz zmiany warty przed Buckingham Palace. Stamtąd wyruszyliśmy na Trafalgar Square- miejsce upamiętniające zwycięstwo admirała Nelsona pod Trafalgarem. Następnie podziwialiśmy dzieła mistrzów malarstwa w National Gallery. Po obejrzeniu nowoczesnych budynków w dzielnicy City, odwiedziliśmy Muzeum Bank of England, gdzie próbowaliśmy otworzyć sejf, zatrzymywaliśmy inflację na poziomie 2% i podnosiliśmy 13 kilową sztabkę złota wartą około dwóch milionów złotych.
Teraz czeka nas lot do Warszawy…

I udało się. Szczęśliwie po 23.00 wylądowaliśmy w Modlinie.

Zanim ruszyliśmy w stronę szkoły pożegnaliśmy się z naszym przewodnikiem-p. Mateuszem, któremu z całego serca podziękowaliśmy za wspaniały wyjazd:)


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn