Projekt „Wiatr w Żagle”

  • 0

Projekt „Wiatr w Żagle”

14 listopada 2016 roku rozpoczęliśmy szkolny program wolontariacki „Wiatr w Żagle”.

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie młodzieży z naszego Gimnazjum i Bursy Kolegium Polonijnego w Warszawie. Możemy być naprawdę dumni z Dzieciaków. Pokazali jak pięknie potrafią przyjmować innych. Jak są na nich otwarci, ciekawi, zainteresowani. Byli wspaniałymi gospodarzami. Zosia upiekła pyszne ciasteczka.

A i nasi Goście okazali się autentycznie i szczerze  poruszeni naszą inicjatywą. Nawiązały się nici porozumienia i sympatii, a prawdziwa chęć wzajemnego poznania otworzyła przed nimi pola nowych doświadczeń.

Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie, które odbędzie się w następnym tygodniu, 21.11.2016 r.   🙂

wolont_1024x576


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn