Projekt „Wiatr w Żagle”

  • 0

Projekt „Wiatr w Żagle”

14 listopada 2016 roku rozpoczęliśmy szkolny program wolontariacki „Wiatr w Żagle”.

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie młodzieży z naszego Gimnazjum i Bursy Kolegium Polonijnego w Warszawie. Możemy być naprawdę dumni z Dzieciaków. Pokazali jak pięknie potrafią przyjmować innych. Jak są na nich otwarci, ciekawi, zainteresowani. Byli wspaniałymi gospodarzami. Zosia upiekła pyszne ciasteczka.

A i nasi Goście okazali się autentycznie i szczerze  poruszeni naszą inicjatywą. Nawiązały się nici porozumienia i sympatii, a prawdziwa chęć wzajemnego poznania otworzyła przed nimi pola nowych doświadczeń.

Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie, które odbędzie się w następnym tygodniu, 21.11.2016 r.   🙂

wolont_1024x576


Nasze Newsy

CZORSZTYN 2018- dzień 5

CZORSZTYN 2018- dzień 4

CZORSZTYN-dzień 3

Chcecie bajki? Oto bajka!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn