Przygotowania do Walentynek

  • 0

Przygotowania do Walentynek

W naszej szkole  atmosfera pełna wibrujacych, walentynkowych emocji. Chcieliśmy,  wprowadzić tradycję skladania życzeń wszystkim osobom, które lubimy. To taki dzień pełen życzliwości i dobrego nastroju. Wolontariusze z projektu ” Wiatr w Żagle” przygotowali piękne, własnoręcznie wykonane Walentynki, które można przesłać do ulubionej osoby w szkole. Poczta będzie jutro dostarczana czekający odbiorcom. Mamy nadzieje, że dużo osób będzie obdarowane nie tylko życzeniami, ale też drobnymi upominkami, które można było dzisiaj kupić na stoisku.
Były pięknie zapakowane, pieczone przez dziewczynki z 2 g, czekoladowe ciasteczka, bransoletki i różne drobiazgi. Wierzymy, że to będzie naprawdę miły dzień.

Nasze Newsy

Jak Zostać Rycerzem?

5a nocuje w szkole

Florencja 2019

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn