Przygotowania do Walentynek

Przygotowania do Walentynek

W naszej szkole  atmosfera pełna wibrujacych, walentynkowych emocji. Chcieliśmy,  wprowadzić tradycję skladania życzeń wszystkim osobom, które lubimy. To taki dzień pełen życzliwości i dobrego nastroju. Wolontariusze z projektu ” Wiatr w Żagle” przygotowali piękne, własnoręcznie wykonane Walentynki, które można przesłać do ulubionej osoby w szkole. Poczta będzie jutro dostarczana czekający odbiorcom. Mamy nadzieje, że dużo osób będzie obdarowane nie tylko życzeniami, ale też drobnymi upominkami, które można było dzisiaj kupić na stoisku.