Specjaliści

Anna Młudzik – Frankowska

Psycholog dzieci i młodzieży. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne z zakresu psychoterapii grupowej w Instytucie Analizy Grupowej “Rasztów” w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w dwóch Oddziałach Dziennych Psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży gdzie prowadziłam terapeutyczne zajęcia grupowe oraz psychoterapię indywidualną dzieci oraz młodzieży. Przez okres pięciu lat pracowałam w organizacji pozarządowej Poradni Centrum Rodziny i Praw Dziecka przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – Zarząd Główny, gdzie prowadziłam konsultacje psychologiczne, krótkoterminową terapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z problemami emocjonalnymi. Aktualnie kontynuuje współpracę z Warszawską Poradnią Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię dzieci, młodzieży i Ich rodzin.

Godziny pracy:

Pon 8-14
Wt 8-13:30
Sr 8-12:30
Czw 8-13
Pt 8:30-13:30

Kontakt:

e-mail:  a.frankowska@zawisza.szkola.pl

oraz przez Librus.

Pedagog – terapeuta

Edyta Kołodziejczyk

Jestem związana ze Szkołą na Paryskiej od wielu, wielu lat. Razem z moimi szkolnymi kolegami udało nam się wychować wielu wspaniałych, młodych Ludzi. Miło jest ich spotykać dorosłych i rozpoznawać w nich te dziecięce znajome buzie. Cieszę się, że udało się im przekazać szacunek,  dbałość o drugiego człowieka, zrozumienie emocji swoich i innych, umiejętność budowania wiary w siebie. Na tym, w mojej pracy, zależy mi najbardziej.

W szkolę pełnię funkcję pedagoga szkolnego, pedagoga-terapeuty, jestem doradcą zawodowym i skupiam młodzież wokół działań na rzecz innych, czyli zajmuję się wolontariatem szkolnym.

Kilka słów o moim wykształceniu: Jestem absolwentką:

• Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej (obecnie) APS, kierunek: Resocjalizacja społecznie niedostosowanych,
  • Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej, kierunek: Terapia pedagogiczna,
  • Uniwersytetu w Białymstoku, kierunek: Doradztwo zawodowe
  • Studium Wychowania Przedszkolnego w Radomiu

Dodatkowo ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu szeroko rozumianej pedagogiki i psychologii, w tym: Studium Pomocy Psychologicznej (przy wydziale Psychologii UW, pod kierunkiem Jerzego Mellibrudy), Neuroflow, Praca psychologiczna z małą grupą, Terapia ręki, Dennison, Podstawy Integracji Sensorycznej, 18  Struktur językowych, Test zawodowy Achtnicha i wiele, wiele innych. Stale staram się rozwijać swoje umiejętności i poszerzać warsztat pracy.

Telefon do szkoły: 22 617 60 89

e-mail: e.kolodziejczyk@zawisza.szkola.pl

Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt mailowy w celu umówienia spotkania indywidualnego: e.kolodziejczyk@zawisza.szkola.pl

Logopeda/Neurologopeda