Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

  • 0

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w poniedziałek 3 września o godzinie 9.00, które odbędzie się w
Promie Kultury przy ulicy Brukselskiej 23.
Na tę uroczystość uczniowie przychodzą w szkolnych koszulkach, zaś uczniowie nowi – w białych bluzkach lub koszulach. Po części wspólnej zapraszamy wszystkie dzieci na krótkie spotkane z wychowawcami w szkole, podczas którego uczniowie otrzymają m.in. plan lekcji, kluczyki do nowych szafek w klasach 4-3 gimnazjum oraz będą mogli odebrać zamówione przed wakacjami podręczniki.

Od wtorku 4 września rozpoczynamy już zajęcia zgodnie z planem; zaczyna działać świetlica, a dzieci będą mogły zjeść w szkole obiad. O tym, kto w tym roku szkolnym będzie dostarczał posiłki, napiszę Państwu w oddzielnej wiadomości.
Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli powitać i dzieci, i Państwa w szkole, która przez wakacje zmieniła się tak, aby było nam w niej miło przebywać i pracować. Odbyły się zaplanowane remonty, m.in. wymiana okien we wszystkich salach od strony boiska i remont schodów.
Serdecznie zapraszam Rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania klasowe w środę 5 września o godz. 17.00 dla klas 4-8 i gimnazjum, zaś we czwartek o godz. 17.00 dla klas 1-3.
Mamy nadzieję, że czas urlopów i wakacji był dla wszystkich Państwa czasem wypoczynku i radości. Liczymy, że nadchodzący nowy rok szkolny będzie dla naszych dzieci nie tylko okresem pracy i starań, ale również zabawy, zawierania nowych przyjaźni, odkrywania talentów czy rozwijania pasji. Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście w kolejnym już roku szkolnym, powierzając nam swoje dzieci.

Licząc na dobrą współpracę, pozostaję z szacunkiem
– Małgorzata Tarka


Nasze Newsy

Wesołych Świąt

Zielona Szkoła klas 1 – 3

Zielona szkoła klas 1-3

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn