Samoobrona

Samoobrona – kl 3,4 czwartki 9 lek; cena 20 zł/zajecia  (minimalna liczba uczestników 10 osób)
Klasy 5,6,7 i 2g czwartki od 10 lek  (115 min); cena 25zł/zajecia (minimalna liczba uczestników 12 osób)

Zajęcia   sportowe   ukierunkowane   na   naukę   samoobrony,   składającej   się   z kombinacji technik pochodzących z boksu, zapasów, judo i innych sztuk walki. Zajęcia zawierają również   elementy   treningu   funkcjonalnego, kalisteniki   (street-workout)   i   gimnastyki ogólnorozwojowej Wymagania sprzętowe:
strój sportowy, g. starsza – rękawice treningowe chwytne (mma/kravmaga).

prowadzi Rafał Gralak

– licencjonowany trener personalny, instruktor fitness i Street Workout’u. Związany
ze sportem od najmłodszych lat.  Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i siłowym, kalistenice, boksie i samoobronie. Na zajęciach dla najmłodszych zwraca szczególna uwagę na rozwój poprawnej sylwetki przez zabawę, a u starszych – na poprawę elementów takich jak szybkość, siła, moc, wytrzymałość i koordynacja

Imię i Nazwisko Ucznia (wymagane)